Petgram – portal i aplikacja dla psów i kotów - Petgram
Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

Petgram

Petgram – portal i aplikacja dla psów i kotów

Petgram – portal i aplikacja dla psów i kotów

Petgram jest pierwszą na świecie (darmową) aplikacją dla zwierząt, która łączy lokalizator GPS ze zwierzęcym portalem społecznościowym. Możesz zostać członkiem wyjątkowej społeczności i stworzyć internetowe konto swojemu pupilowi. Czeka na Ciebie również mnóstwo konkursów z nagrodami. Najważniejsze jednak, że już nigdy nie będziesz martwić się o swojego zwierzaka – dzięki Petgram zawsze będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się twój czworonożny przyjaciel.

Najładniejsze psy, śmieszne psy – pochwal się nimi!

Dla każdego właściciela jego pies jest najlepszy! To nie podlega dyskusji. Rasowe psy nie mogą równać się z ukochanym kundelkiem i odwrotnie. Małe psy i duże – wszystkie są wyjątkowe, dlatego warto pokazywać je światu. Teraz możesz to robić 🙂 Na tym nie koniec, poza chwaleniem się własnym pupilem, masz także możliwość oglądania innych psiaków.

Stwórz konto na Petgram

Wraz ze swoim psem możesz zostać członkiem wyjątkowej społeczności. Najpierw stwórz swojemu zwierzakowi konto na Petgram. Wybierz unikalną nazwę (np. jego imię, czułe przezwisko), gatunek psa, a następnie dodaj zdjęcie profilowe. Bądź kreatywny – będzie to wizytówką twojego pupila. Dzięki temu będziesz też mógł być w kontakcie z pozostałymi użytkownikami (za pomocą specjalnego czatu). Poznasz właścicieli innych czworonogów, a w przyszłości Wasze psy również będą mogły się zaprzyjaźnić. Jest to też doskonała możliwość wymieniania się doświadczeniami, radami, a czasami ostrzeżeniami w kwestii psów. Jeśli udostępnisz w aplikacji swoją lokalizację – dowiesz się, kto jest w pobliżu.

Dodawaj zdjęcia pupila

Psy rasowe i zwykłe kundelki, małe psy i duże – nieważne, do której grupy należy Twój pupil. Nimi wszystkimi można (a wręcz należy!) się chwalić. Dzięki Petgram jest to bardzo proste. Razem ze swoim zwierzakiem możesz stworzyć profil w aplikacji i pokazać światu, jak świetnie dobraną parą jesteście poprzez udostępnianie wspólnych zdjęć. Śmieszne psy też wreszcie będą miały miejsce, gdzie ich walory zostaną dostrzeżone i docenione. Ile razy robiłaś/ robiłeś zdjęcie swojemu pupilowi, które rozbawiło cię do łez? Teraz rozśmieszy też innych. Słodkie miny twojego zwierzaka będą mogli podziwiać wszyscy miłośnicy zwierząt. Możesz wrzucać wasze wspólne zdjęcia, chwalić się postępami psiaka, a przy tym wszystkim zdobywać specjalne łapki od innych użytkowników. Dziel się waszym szczęściem!

Czar konkursów i wydarzeń

Innowacyjna aplikacja dla miłośników zwierząt pozwala także śledzić wydarzenia związane z psami, zapraszać na nie znajomych, a także organizować własne.

Petgram daje także możliwość udziału w wielu konkursach. Rób zdjęcia swojemu pupilowi, a następnie zgłaszaj do konkursów lub wyzwań niespodzianek. Możesz startować w każdym z nich lub wybrać jedynie te, które najbardziej przypadną Ci do gustu.

Biorąc udział we wszelkich aktywnościach dostępnych w aplikacji będziesz zdobywać… petcoiny Następnie wymienisz je na specjalne nagrody i atrakcyjne zniżki.

Petcoiny – psia waluta

Petcoin jest programem lojalnościowym wewnątrz aplikacji Petgram. Petcoiny zdobędziesz, spacerując ze swoim zwierzakiem, organizując wydarzenia lub poszerzając grono swoich przyjaciół. Możliwości są nieograniczone, a korzyści – ogromne. Sam zdecydujesz, na co przeznaczysz swoje petcoiny – możesz je wykorzystać w naszym sklepie lub u jednego z naszych partnerów. Możesz także wykazać się wielkim sercem i pomóc najbardziej potrzebującym zwierzakom, wymieniając je na produkty dla schronisk, które wspieramy.

Petgram – lokalizator GPS

Zarówno psy i koty lubią czasami chodzić własnymi drogami. Jest tyle interesujących rzeczy, za którymi można pobiec, miejsc, których się jeszcze nie odkryło. W głowie zwierzaka pojawia się milion interesujących alternatyw, poza… pozostaniem w wyznaczonym miejscu. Spacer z psem może więc czasami być dużą dawką stresu. Tutaj z pomocą przychodzi lokalizator GPS Petgram. Będziesz czuć się bezpiecznie, monitorując cały czas położenie swojego zwierzaka. Będziesz mógł także ustalić obszar bezpieczeństwa dla swojego czworonożnego przyjaciela, a gdy zostanie on opuszczony – poinformujemy cię o tym. Dzięki Lokalizatorowi GPS będziesz mógł śledzić swojego psa w czasie rzeczywistym i uruchomić publiczny alarm, jeśli zginie.

Udostępnij Komentarz