PETGRAM ACTIVE - Petgram
Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

Spaceruj i pomagaj zwierzakom ze schronisk

Twoje codzienne spacery nabiorą nowych barw

Czym jest Petgram Active? Petgram Active to funkcjonalność, która pozwala na pomoc zwierzętom ze schronisk i urozmaicenie czasu spędzonego na świeżym powietrzu, poprzez udział w wyzwaniach i konkursach. Każda chwila jest dobra, by uruchomić Petgram Active! Możesz korzystać z niej w drodze do pracy, wybierając się w odwiedziny do znajomych, lub na spacerze ze swoim pupilem. Petgram Active umożliwia także rejestrowanie tras spacerowych, monitorowanie aktywności oraz umawianie się na wspólne spacery. Dołącz do Petgram, załóż profil swojemu zwierzakowi, poznawaj innych miłośników zwierząt i zdobywaj nagrody!

Petgram Active – spaceruj z misją

Z Petgram Active Twoje spacery zmienią się nie do poznania! Uruchamiając darmową funkcję Petgram Active w swoim smartfonie, zyskujesz dostęp do mnóstwa funkcji lokalizacyjnych GPS, które pozwolą Ci:

 • Monitorować aktywność Twoją i Twojego zwierzaka,
 • Śledzić swoje położenie w czasie rzeczywistym w zakładce „Mapa” w aplikacji,
 • Rejestrować ulubione trasy spacerowe,
 • Udostępniać lokalizację znajomym i umawiać się z nimi na wspólne spacery,
 • Zdobywać Petcoiny za pokonywanie danej odległości, a tym samym pomagać zwierzętom ze schronisk lub kupować nowe akcesoria dla swojego pupila.
Jak zdobywać Petcoiny?

Zdobywaj nagrody w aplikacji Petgram

W aplikacji Petgram czeka na Ciebie wiele ciekawych aktywności, za które możesz zdobyć Petcoiny – czyli punkty lojalnościowe w naszej aplikacji. Oto kilka możliwości, zdobycia Petcoinów:

 • Bierz udział w wyzwaniach GPS – zostaniesz nagrodzony za każdy przebyty kilometr!
 • Znajduj Fontanny Petcoinów – czyli wirtualne obszary na mapie, do których trzeba dotrzeć podczas spaceru.
 • Udostępniaj zdjęcia swojego pupila w konkursach fotograficznych i zdobywaj odznaki za najlepsze osiągnięcia.
Zdobyte Petcoiny wymienisz w naszej aplikacji na atrakcyjne nagrody, zniżki na produkty zoologiczne i co najważniejsze, na karmę dla zwierzaków ze schronisk!

Spacerując, pomagasz! Przyłącz się do zbiórki TONA POMOCY

Petgram Active powstał z myślą o poprawianiu jakości życia zwierząt i ich opiekunów, ale nie zapominamy przy tym o potrzebujących czworonogach.

Dlatego też w Petgram:

 • Co miesiąc organizujemy zbiórki pomocy dla potrzebujących zwierzaków.
 • Umożliwiliśmy użytkownikom Petgram Active zdobywanie Petcoinów, które można przekazać na pomoc dla wybranego schroniska dla zwierząt – tutaj każdy kilometr ma znaczenie, bo każdy może być wymieniony na karmę dla zwierząt!
 • Cyklicznie organizujemy wyzwania GPS i specjalnie stworzyliśmy Fontanny Petcoinów, dzięki którym można zwiększyć saldo swoich Petcoinów – a je wykorzystać do pomocy dla zwierząt.

Wystartowaliśmy ze zbiórką TONA POMOCY 🚀 - przyłącz się, zacznij zbierać Petcoiny i wymieniaj je na karmę dla zwierzaków ze schroniska w Wojtyszkach!

Więcej informacji o zbiórkach znajdziesz naszych Social mediach: 

Zadbaj o aktywność swoją oraz swojego pupila

Poza pomocą dla zwierząt z Petgram Active zdobywasz też możliwość odkrycia różnych,  ciekawych aktywności, które zachęcą Cię do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dzięki interaktywnej mapie sprawdzisz w okolicy najciekawsze miejsca na spacer, wybiegi i wydarzenia w które będziesz mógł się udać, a trasy, które najbardziej przypadną do gustu Tobie i Twojemu czworonogowi, możesz zapisać i z łatwością znaleźć w archiwum. Poza tym, z pomocą Petgram Active zyskujesz opcję monitorowania Waszej aktywności i sprawdzenia statystyk ze spacerów.

Jak uruchomić Petgram Active?

1. Pobierz aplikację Petgram za darmo na swój telefon,
2. Załóż profil dla swojego zwierzaka,
3. Uruchom Petgram Active wybierając „Twój telefon” w zakładce ``MAPA``.

   

Zacznij korzystać z funkcji GPS, zbieraj Petcoiny na spacerze sam, lub ze swoim pupilem i stań się częścią wspaniałej społeczności miłośników zwierząt!

MEDIA O NAS

DOŁĄCZ DO NAS NA SOCIALMEDIACH