TONA POMOCY - Petgram
Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

Zbieramy 1000 kg karmy dla zwierzaków w potrzebie!

TONA POMOCY to akcja stworzona z myślą o zwierzętach w potrzebie dla opiekunów i miłośników pupili, a także wszystkich ludzi, którym na sercu leży dobro zwierząt. To jedyna w swoim rodzaju akcja charytatywna ponieważ nie wymaga wkładu finansowego. Pomagać może każdy, kto dysponuje smartfonem z aplikacją Petgram, uruchomioną funkcją Petgram Active, lub lokalizatorem GPS i może poświęcić chwilę dziennie na spacer samemu lub ze swoim pupilem. Przyłącz się do naszej zbiórki i zacznij pomagać spacerując.

Karma zostanie przekazana na zwierzaki pod opieką POGOTOWIA DLA ZWIERZĄT

Pogotowie dla Zwierząt to organizacja społeczna, której celem jest rozwijanie i propagowanie inicjatyw oraz postaw i działań sprzyjających skutecznej ochronie zwierząt i humanitarnego ich traktowania. Prowadzą interwencje i pomagają w adopcjach zwierząt.

Obecnie Pogotowie dla zwierząt prowadzi akcje ratunkową na terenie schroniska w Wojtyszkach. Karma w tej edycji zbiórki zostanie przekazana na rzecz uratowanych stamtąd zwierząt. Dramatyczna sytuacja z tamtejszym schronisku, brak odpowiednich warunków do życia, opieki weterynaryjnej oraz brak środków na zakup karmy i leków, zmusiła Pogotowie dla zwierząt do rozpoczęcia akcji, mającej na celu likwidację schroniska i znalezienie odpowiednich domów dla zwierząt tam przebywających.

Zbiórka TONA POMOCY zakończyła się sukcesem! Zebraliśmy 1000 kg karmy!

TONA POMOCY to wspólna inicjatywa Petgram oraz dystrybutora marki Brit, mająca na celu wsparcie podopiecznych organizacji ratującej zwierzęta – Pogotowia dla zwierząt.

Akcja polega na zbiórce karmy podczas spacerowania – za każdy przebyty kilometr, zarejestrowany przy pomocy Lokalizatora GPS lub darmowej funkcji Petgram Active wewnątrz aplikacji, otrzymasz Petcoiny, które później wymienisz na realną ilość karmy w następujących pakietach:

Zebraliśmy już 1000 / 1000 kg

100%

Jak przyłączyć się do zbiórki i zacząć pomagać?

Chcesz pomagać zwierzętom ze schronisk, zbierać Petcoiny i wymieniać je na karmę, ale nie do końca wiesz jak zacząć? To bardzo proste.

  1. Pobierz aplikację Petgram, załóż profil swojemu zwierzakowi.
  2. Uruchom Petgram Active za darmo na swoim telefonie i przyłącz się do akcji.
  3. Wykonuj wyzwania podczas spacerów oraz te, w aplikacji i zbieraj Petcoiny.
  4. W prosty sposób przekaż zdobyte Petcoiny na zbiórkę w aplikacji Petgram.

   

Więcej informacji o zbiórce znajdziesz naszych Social mediach: 

BRIT wspiera zwierzaki w potrzebie!

Fundatorem zbiórki jest dystrybutor marki Brit – wysokiej jakości karm oraz przysmaków dla psów i kotów. Firma Brit to zespół najlepszych specjalistów z dziedziny zdrowia zwierząt, który podjął misję profilaktyki poprzez żywienie. Karmy Brit to produkty najwyższej jakości, dzięki którym nasze pupile będą mogły cieszyć się długim i aktywnym życiem.

Spacerując pomagasz! Jak zdobywać Petcoiny i wymieniać je na karmę?

Z Petgram Active Twoje spacery zmienią się nie do poznania! Bierz udział w wyzwaniach, zbieraj Petcoiny i odkrywaj nowe trasy spacerowe ze swoim pupilem.

DOŁĄCZ DO NAS NA SOCIALMEDIACH