Zapisy - Petgram
Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

Obroże i lokalizatory dla psów nie zmieniły się praktycznie od kilkunastu lat. Żadna z technologicznych firm nie myśli o zdrowiu i jakości życia zwierząt – większość z nich skupiona jest wyłącznie na kolejnych odsłonach nowych modelów smartwatchy czy zdrowotnych opasek przeznaczonych dla ludzi. My w PETGRAM myślimy inaczej!

Bezpieczeństwo Twojego psa jest najważniejsze

PETGRAM monitoruje lokalizacje Twojego zwierzaka w domu i na spacerach. Dzięki naszemu urządzeniu będziesz zawsze wiedział, gdzie jest Twój przyjaciel. Jeżeli przekroczy wyznaczoną przez Ciebie strefę bezpieczeństwa, zostaniesz o tym poinformowany przez powiadomienie na telefonie.

Wspólne wyjście na spacer jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące!

PETGRAM oferuje możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach i wyzwaniach. Dzięki regularnym spacerom, odwiedzaniu nowych miejsc jak np.fontanny punktów zdobędziesz PETCOIN (punkty lojalnościowe), które możesz wymienić na produkty dla zwierząt, zniżki albo przeznaczyć zdobyte PETCOIN’y na pomoc potrzebującym zwierzakom.

Gdy Twój pies ucieknie a Ciebie nie ma w pobliżu skorzystaj z alarmu publicznego PETGRAM

Czy widziałeś ogłoszenia ZAGINĄŁ PIES, PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE? Z Petgram nigdy Ci się to niep rzytrafi. Jeśli Twój przyjaciel wyjdzie poza wyznaczoną strefę bezpieczeństwa a Ciebie nie będzie w pobliżu skorzystaj z alarmu publicznego i powiadom innych użytkowników o zaginięciu. Wspólnie odszukamy uciekiniera. W przypadku zaginięć najważniejsze są pierwsze godziny poszukiwań.

Zadbaj o zdrowie swojego psa dzięki monitorowi aktywności

Funkcja monitor aktywności PETGRAM analizuje spacery Twojego psa, poziom aktywności, spalanie kalorii i wiele innych. Dzięki uzyskanym danym Będziesz na bieżąco informowany o kondycji swojego przyjaciela. Bierz udział w konkursach, zdobywaj odznaki oraz nagrody w kategorii najaktywniejszy pies.

Dzięki PETGRAM wspomagasz zwierzęta w schroniskach

Stworzyliśmy PETGRAM, ponieważ sami posiadamy zwierzęta i nie wyobrażamy sobie bez nich życia! Los zwierząt nie jest nam obcy, dlatego jako firma regularnie wspieramy najbardziej potrzebujące schroniska w Polsce. Jest to wpisane w nasze DNA.

DOŁĄCZ DO
PETGRAM TERAZ

Zapisz się na listę oczekujących.

Dzięki zapisowi otrzymasz aż
50% ZNIŻKI

oraz dowiesz się o starcie

sprzedaży jako pierwszy!

    Dodanie adresu e-mail będzie wiązało się z zapisaniem do newsletter.

    PISZĄ O NAS